Районний центр зайнятості інформує: профорієнтаційна робота з учнями 8 класів

Фахівцями Уманського районного центру  зайнятості в лютому розпочата профорієнтаційна роботу з учнями 8 класів.

Метою даного напрямку роботи є ознайомлення зі світом професій та  допомога в професійному самовизначенні, щоб запобігти в подальшому молодіжному безробіттю.

Так в Уманському районі станом на 16 лютого було проведено 4 уроки «Перед вибором майбутньої професії» в яких взяли участь 57 учнів шкіл. Фахівець  центру зайнятості завітала до шкіл сіл Полянецьке,  Родниківка,  Берестівець та Іванівка. Під час зустрічі з школярами фахівець намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, надавала поради як уникнути  помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Також під час даних заходів для учнів було проведено анкетування з метою визначення напрямків професійної діяльності, що цікавлять школярів.

За сприяння відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА під час виховних годин класними керівниками та шкільними психологами було проведено анкетування ще 82 учнів 8 класу. В подальшому до учнів цих шкіл завітають фахівці центру зайнятості для проведення профорієнтаційних уроків та професіографічних екскурсій.

Для восьмикласників  ще тільки настає час, коли доводиться замислюватись над своїм майбутнім, тож сподіваємось, що такі зустрічі для них є корисними і допоможуть зорієнтуватисть в виборі професії.