Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Шлюб за добу в місті Умані

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016р. № 502-р, розширено перелік населених пунктів Черкаської області, де запроваджена реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, зокрема, долучено м.Умань.

Звертаємо увагу, що пілотний проект Міністерства юстиції України передбачає лише можливість вибору заявниками бажаних дати та місця проведення державної реєстрації шлюбу, проте не позбавляє необхідності подання для державної реєстрації шлюбу документів, передбачених діючим законодавством України, а саме:

1. паспорта громадянина України, паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства.

У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України;

2. у разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним.

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

«Організатором» в м. Умані є Уманський краєзнавчий музей.

Для проведення державної реєстрації шлюбу у скорочені строки в м.Умані Вам необхідно звернутися до художнього відділу Уманського краєзнавчого музею за адресою: м.Умань, вул. Кизила Андрія, 2, телефон: (04744) 3 -75-11, 3-34-46.