Служба зайнятості інформує: про надання послуг у січні- жовтні 2018 року

Впродовж січня -  жовтня 2018 року послугами Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості користувалися 1722 безробітних, що на 203 особи менше, ніж у  відповідному періоді минулого року. Станом на 01.11.2018 на обліку в  районній філії перебували 524 безробітних, що на 41 особу менше ніж у минулому році.

Заявлено про потребу та подано до служби зайнятості 1077 вакансій  233  роботодавців ( у минулому році 941 вакансія 209 роботодавців). Середній розмір оплати праці у розрахунку на одну вакансію становив 4107 грн. У середньому з початку року на 1 вакансію претендували 2 безробітних.

За сприяння районної філії працевлаштовано 1084  незайнятих громадян, в тому числі 681 особа, які мали статус безробітного, 357 осіб,які перебували на обліку, 46 безробітних працевлаштувались самостійно. Із загальної чисельності працевлаштованих:  жінок – 215, молоді до 35 років – 160 осіб, 259 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Проводилась робота щодо укладання договорів з сільськими та селищною радами, об’єднаною територіальною громадою – Паланською сільською радою  для організації громадських робіт з благоустрою та ремонту об’єктів соціальної сфери, управлінням праці та соціального захисту населення  Уманської РДА щодо інформування про оформлення житлових субсидій.  Оплата праці залучених безробітних  проводилась за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та коштів місцевих бюджетів. Укладено  договори на організацію робіт за участю 194 безробітних.

З початку року за направленням  районної філії професійне навчання проходили 279 безробітних, з них  32 жінки та 89 осіб з числа молоді. Закінчили навчання 283 особиз яких 280 працевлаштовані.

Статус безробітного мали 58 осіб з інвалідністю, з яких 19 безробітних працевлаштовані, 10 проходили професійне навчання, 2 особи приймали участь у тимчасових роботах.

Послуги служби зайнятості отримував 31 демобілізований учасник АТО, з яких 8 безробітних працевлаштовано, 2 - проходили професійне навчання.

Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами було охоплено 4666 осіб, 1698 з яких безробітні, в т.ч. 803 жінки, 507 осіб з числа молоді, 711 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. З початку року надано 5622 профінформаційних послуги, 3424 професійних консультації, 281  послугу з професійного відбору.  Заходами з  професійної орієнтації було охоплено 1398 осіб, що навчаються  у навчальних закладах різних типів ( з них - 1286 учнів шкіл району).

На кінець звітного періоду допомогу по безробіттю отримували 395 зареєстрованих безробітних. Мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб встановлений у розмірі 1440 грн., а для вперше шукаючих роботу та окремих категорій застрахованих осіб – 544 грн.

Докладнішу інформацію і конкретні пропозиції щодо  працевлаштування та послуг служби зайнятості  можна отримати за адресою:

м. Умань вул. Воїнів – Інтернаціоналістів, 1. Контактний телефон 3-62-56, 4-05-59.