Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Список сільськогосподарських підприємств Уманського району станом на 01.05.2018 року

 

 

Назва господарства

Село

Прізвище, ім’я по батькові керівника

контактні телефони

та електронні адреси господарства

1

ТОВ АФ"Ліга"

Антонівка

Кисіль Анатолій Іванович

932-35

umanpivo@meta.ua

2

ТОВ Аф"Легедзено"

Доброводи

3

ДП АФ «Байс- Агро»

Бабанка

4

ТОВ"Прометей"

Аполянка

Мальченко Володимир Петрович

925-35  43prometey.ap@i.ua

5

ТОВ"Берестівець"

Берестівець

Чекаленко Василь Іванович

4-99-77  chekal_vas@ukr.net

6

ДП  "Умань-Агро"

Гереженівка

Куліков Володимир Віталійович

ф. 966-10, 966-22 alinafurman@ukr.net

7

ТОВ "Новий Світ-Агро"

Городниця

Шилюк Віктор Павлович

3-99-37  tovnovujsvit-agro@ukr.net

8

Уманська філія ПрАТ"Райз-Максимко"

Рижавка

Зубрійчук Микола Степанович

ф.937-31, 2-35-25 Belinskat@rise.ua

9

ПП "Дмитрушки"

Дмитрушки

Рубаненко Василь Анатолійович

ppdmitrushki@mail.ru

10

ТОВ"Дубова"

Дубова

Матерянський Анатолій Миколайович

926-36   tov_dubova@ukr.net

11

ПП "Орієнтир Агро Б"

Іванівка

Бойко Богдан Васильович

4-28-32 ф. 2210 orientir-agro-b@meta.ua

12

ТОВ «Аграрій СВ ПП»

Краснопілка

Карачун Петро Володимирович

ф. 992-24  agrariyk@ukr.net

13

ТОВ "Агровіт"

Бабанка

Бахчеван Микола Олександрович

ф. 953-73  m.bakhchevan@agrovit.ck.ua

14

ПрАТ "Укрзерноімпекс"

Ладиженка

Подвальнікова Оксана Андріївна

ф. 972-44   ukrzernoimpeks@gmail.com

15

ТОВ ім. Черняховського

Оксанино

Коновалов Юрій Валентинович

4-26-48   oksanina@bigmir.net

16

ТОВ "Дружба"

Острівець

Пахолюк Борис Григорович

oksanaparfenyuk@ukr.net

17

ТОВ "Полянецьке"

Полянецьке

Усик Сергій Олексійович

ф. 900-07,8  poltov@ukr.net

18

ТОВ "Чорна  Кам’янка"

Ст.Бабани

Кізяєв Ігор Олександрович

j.legosha@kernel.ua

19

ТОВ «ДУКРА агро»

Ст.Бабани

ЙоханнВенцль

(04748) 3-33-03   dukraagro@ukr.net

20

ТОВ АФ "Текуча"

Текуча

Колісник Станіслав Андрійович

967-35  kolosok@bira.ck.ua

21

СВК "Черповоди"

Черповоди

Деренюк Юрій Миколайович

svkcherpovody@gmail.com

22

ТОВ "Агроплант"

Юрківка

Мордач Олександр Андрійович

ф. 945-43  agroplant@mail.ru

23

ВТФ "Сяйво"

Пугачівка

Поліщук Олександр   Володимирович

syayvo_vtf@ukr.net

24

CТОВ "Степ- 2000"

Степківка

Гончарук  Олександр  Володимирович

4-66-92   stovstep2000@gmail.com

25

ТОВ "Оксанино"

Оксанино

Трапезнікова Ірина Леонідівна

4-26-48 oksanina@bigmir.net

26

ТОВ "Агрокомплекс-Вільшанка"

Вільшанка

Непотенко Дмитро Володиммирович

4-87-99 ф. 4-86-99 ф. kotsyubenko78@ukr.net

27

ПрАТ« Уманське племпідприємство»

Дмитрушки

Мацаца Микола Миколайович

3-92-84, 3-93-34  umanplem@ukrpost.ua

28

ТОВ "Весна"

К. Слобідка

Кобець Любов Іванівна

967-52  tov_vesna@ukr.net

29

ФГ АФ "Базис"

Кочубіївка

Осадчий Володимир Олексійович

ф. 4-06-78  bazis-sekr@ukr.net

30

КСП "Родниківка"

Родниківка

Войченко Сергій Михайлович

6-93-62  Podnikovka@meta.ua

31

ДП "Агрозапчастина"

Кочержинці

Янковенко Андрій Андрійович

3-30-07, ф. 33122  uman.agro@ukr.net

32

ТОВ "Уманьхімагро"

Піківець

Коваль Олексій Іванович

ф. 3-22-73   32726038uha@ukr.net

33

ПП "Рогова"

Рогова

Однокінний Дмитро Лукич

rogovasr@ukr.net

34

ПСП «Плай»

Піківець

Якименко Сергій Олександрович

lidiya074@ukr.net