Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Список сільськогосподарських підприємств Уманського району станом на 01.11.2017 року

Список сільськогосподарських підприємств Уманського району станом на 01.11.2017 року

Назва господарства Село Прізвище, ім’я по батькові керівника контактні телефони
та електронні адреси господарства
1 ТОВ АФ"Ліга" Антонівка Кисіль Анатолій Іванович 3-65-49
2 ТОВ Аф"Легедзено" Доброводи umanpivo@meta.ua
3 ДП АФ «Байс- Агро» Бабанка  
4 ТОВ"Прометей" Аполянка Мальченко Володимир Петрович 925-35.43prometey.ap@i.ua
5 ТОВ"Берестівець" Берестівець Чекаленко Василь Іванович 4-99-77chekal_vas@ukr.net
6 ДП  "Умань-Агро" Гереженівка Куліков Володимир Віталійович ф.96610, 966-22
Ivanna.vakhmyakova@genero-groun.com
7 ТОВ "Новий Світ-Агро" Городниця Шилюк Віктор Павлович 3-99-37  tovnovujsvit-agro@gmail.com
8 Уманська філія ПрАТ"Райз-Максимко" Рижавка Зубрійчук Микола Степанович ф.937-31, 2-35-25 Belinskat@rise.ua
9 ПП "Дмитрушки" Дмитрушки Рубаненко Василь Анатолійович ppdmitrushki@mail.ru
10 ТОВ"Дубова" Дубова Матерянський Анатолій Миколайович 926-36  tov_dubova@ukr.net
11 ПП "Орієнтир Агро Б" Іванівка Бойко Богдан Васильович (4-2832) ф.92210 orientir-agro-b@meta.ua
12 ТОВ «Аграрій СВ ПП» Краснопілка Карачун Петро Володимирович ф.992-24  agrariyk@ukr.net
13 ТОВ "Агровіт" Бабанка Бахчеван Микола Олександрович ф. 953-73    m.bakhchevan@agrovit.ck.ua
14 ПрАТ "Укрзерноімпекс" Ладиженка Подвальнікова Оксана Андріївна ф.972-44   ukrzernoimpeks@gmail.com
15 ТОВ ім. Черняховського Оксанино Коновалов Юрій Валентинович    oksanina@bigmir.net
16 ТОВ "Дружба" Острівець Пахолюк Борис Григорович oksanaparfenyuk@mail.ru
17 ТОВ "Полянецьке" Полянецьке Усик Сергій Олексійович ф.90007,8  poltov@ukr.net
18 ТОВ "Чорна  Кам’янка" Ст.Бабани Кізяєв Ігор Олександрович j.legosha@kernel.ua
19 ТОВ «ДУКРА агро» Ст.Бабани ЙоханнВенцль (04748) 3-33-03dukraagro@ukr.net
20 ТОВ АФ "Текуча" Текуча Колісник Станіслав Андрійович 967-35 ф.  kolosok@bira.ck.ua
21 СВК "Черповоди" Черповоди Деренюк Юрій Миколайович svkcherpovody@gmail.com
22 ТОВ "Агроплант" Юрківка Мордач Олександр Андрійович ф. 945-43  agroplant@mail.ru
23 ВТФ "Сяйво" Пугачівка Поліщук Олександр   Володимирович syayvo_vtf@ukr.net
24 CТОВ "Степ- 2000" Степківка Корінний Леонід Андрійович 4-6692   stovstep2000@gmail.com
25 ТОВ "Оксанино" Оксанино Трапезнікова Ірина Леонідівна 4-26-48 oksanina@bigmir.net
26 ТОВ "Агрокомплекс-Вільшанка" Вільшанка Непотенко Дмитро Володиммирович 487-99 ф. 48699ф.      kotsyubenko78@ukr.net
27 ПрАТ« Уманське племпідприємство» Дмитрушки Мацаца Микола Миколайович 392-84, 39334  umanplem@ukrpost.ua
28 ТОВ "Весна" К. Слобідка Кобець Любов Іванівна 967-52  tov_vesna@ukr.net
29 ФГ АФ "Базис" Кочубіївка Осадчий Володимир Олексійович ф.4-0678  bazis-sekr@ukr.net
30 КСП "Родниківка" Родниківка Войченко Сергій Михайлович 6-93-62  Podnikovka@meta.ua
31 ДП "Агрозапчастина" Кочержинці Янковенко Андрій Андрійович 33007, ф.33122uman.agro@ukr.net
32 ТОВ "Уманьхімагро" Піківець Коваль Олексій Іванович ф. 322-73     32726038uha@ukr.net
33 ПП "Рогова" Рогова Однокінний Дмитро Лукич stepanyuk1980@ukr.net
34 ТОВ "Згода" Свинарка Рибак                                Олександр Миколайович  служб.067-5206623  zgodakg@ukrpost.ua
35 ПОСП  "Уманський тепличний комбінат"  Паланка, Родниківка, Ст.Бабани Гордій  Микола Васильович  ф. 4-52-59 greenhouse@utk.org.ua