Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Список сільськогосподарських підприємств Уманського району станом на 01.11.2018 року

 

Назва господарства

Село

Прізвище, ім’я по батькові керівника

контактні телефон та електронні адреси господарства

1

ТОВ АФ"Ліга"

Антонівка

Кисіль Анатолій Іванович

932-35

umanpivo@meta.ua

2

ТОВ Аф"Легедзено"

Доброводи

3

ДП АФ «Байс- Агро»

Бабанка

4

ТОВ"Прометей"

Аполянка

Мальченко Володимир Петрович

925-35.43prometey.ap@i.ua

5

ТОВ"Берестівець"

Берестівець

Чекаленко Василь Іванович

4-99-77chekal_vas@ukr.net

6

ДП  "Умань-Агро"

Гереженівка

Куліков Володимир Віталійович

ф.96610, 966-22 alinafurman@ukr.net

7

ТОВ "Новий Світ-Агро"

Городниця

Шилюк Віктор Павлович

3-99-37 tovnovujsvit-agro@ukr.net

8

ТОВ «Поділля агропродукт»

Рижавка

Давидиба Олег Вікторович

ф.937-31, 2-35-25 Belinskat@rise.ua

9

ПП "Дмитрушки"

Дмитрушки

Рубаненко Василь Анатолійович

ppdmitrushki@mail.ru

10

ТОВ"Дубова"

Дубова

Матерянський  Анатолій Миколайович

926-36  tov_dubova@ukr.net

11

ПП "Орієнтир Агро Б"

Іванівка

Бойко Богдан Васильович

(4-2832) .92210 orientir-agro-b@meta.ua

12

ТОВ «Аграрій СВ ПП»

Краснопілка

Карачун Петро Володимирович

ф.992-24  agrariyk@ukr.net

13

ТОВ "Агровіт"

Бабанка

Бахчеван Микола Олександрович

ф. 953-73  m.bakhchevan@agrovit.ck.ua

14

ПрАТ "Укрзерноімпекс"

Ладиженка

Подвальнікова Оксана Андріївна

ф.972-44   ukrzernoimpeks@gmail.com

15

ТОВ ім. Черняховського

Оксанино

Коновалов Юрій Валентинович

4-26-48  oksanina@bigmir.net

16

ТОВ "Дружба"

Острівець

Пахолюк Борис Григорович

oksanaparfenyuk@ukr.net

17

ТОВ "Полянецьке"

Полянецьке

Усик Сергій Олексійович

ф.90007,8  poltov@ukr.net

18

ТОВ "Чорна  Кам’янка"

Ст.Бабани

Кізяєв Ігор Олександрович

j.legosha@kernel.ua

19

ТОВ «ДУКРА агро»

Ст.Бабани

Йоханн Венцль

(04748) 3-33-03 dukraagro@ukr.net

20

ТОВ АФ "Текуча"

Текуча

Колісник Станіслав Андрійович

967-35ф. olga.almaz.gershun@gmail.com

21

СВК "Черповоди"

Черповоди

Деренюк Юрій Миколайович

svkcherpovody@gmail.com

22

ТОВ "Агроплант"

Юрківка

Мордач Олександр Андрійович

ф. 945-43  agroplant@mail.ru

23

ВТФ "Сяйво"

Пугачівка

Поліщук Олександр   Володимирович

syayvo_vtf@ukr.net

24

CТОВ "Степ- 2000"

Степківка

Гончарук Олександр  Володимирович

4-6692   stovstep2000@gmail.com

25

ТОВ "Оксанино"

Оксанино

Трапезнікова Ірина Леонідівна

4-26-48 oksanina@bigmir.net

26

ТОВ "Агрокомплекс-Вільшанка"

Вільшанка

Непотенко Дмитро Володиммирович

487-99 ф. 48699ф.kotsyubenko78@ukr.net

27

ПрАТ« Уманське племпідприємство»

Дмитрушки

Мацаца Микола Миколайович

392-84, 39334  umanplem@ukrpost.ua

28

ТОВ "Весна"

К. Слобідка

Кобець Любов Іванівна

967-52  tov_vesna@ukr.net

29

ФГ АФ "Базис"

Кочубіївка

Осадчий Володимир Олексійович

ф.4-0678  bazis-sekr@ukr.net

30

КСП "Родниківка"

Родниківка

Войченко Сергій Михайлович

6-93-62  Podnikovka@meta.ua

31

ДП "Агрозапчастина"

Кочержинці

Янковенко Андрій Андрійович

33007, ф.33122  uman.agro@ukr.

32

ТОВ "Уманьхімагро"

Піківець

Коваль Олексій Іванович

ф. 322-73   32726038uha@ukr.net

33

ПП "Рогова"

Рогова

Однокінний Дмитро Лукич

rogovasr@ukr.net

34

ПСП «Плай»

Піківець

Якименко Сергій Олександрович

lidiya074@ukr.net