ТОП актуальних вакансій районного центру зайнятості у січні-червні 2017 року

Збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень на місяць підвищило мотивацію безробітних до пошуку роботи. У січні-червні 2017 року 146 роботодавців заявили про потребу в укомплектуванні 730 вакансій, що на 6,9 відсотка більше ніж торік. Середній розмір оплати праці у розрахунку на одну вакансію становив 3504 грн. Для порівняння, у минулому році цей показник був лише 2189 грн, що на 37,5 % менше ніж у поточному році.

За сприянням центрів зайнятості були укомплектовані 689 вакансій, рівень укомплектування становить 94,4 %, в тому числі за рахунок мешканців району – 73,3%. Всього з початку року працевлаштовані 713 незайнятих громадян, в тому числі 507 осіб, що мали статус безробітного.

Збільшення оплати відбулося і для осіб, що залучаються до участі у тимчасових та громадських роботах, що організовуються центром зайнятості спільно з роботодавцями, зокрема і для благоустрою та ремонту об’єктів соціальної сфери населених пунктів району. На таких роботах з початку року вже працювали 373 безробітних.

ТОП актуальних вакансій,

які потребують термінового укомплектування

Докладнішу інформацію і конкретні пропозиції можна отримати в центрі зайнятості за адресою: м. Умань вул. Воїнів – Інтернаціоналістів, 1. Контактний телефон 3-62-56, 4-05-59.