Якими іменами у 2017 році називали дітей на Черкащині

Найпоширенішими іменами, які надавалися дітям при державній реєстрації народження в були:

1) жіночі імена - Анна, Софія, Анастасія, Валерія, Злата, Єва, Єлизавета, Марія, Поліна, Крістіна (Христина), Кіра, Мілана, Каріна, Дарина (Дар’я), Аріна, Соломія, Аліса.

2)  чоловічі імена - Артем, Андрій, Давид, Іван, Ілля, Макар, Максим, Назар, Олександр, Ярослав, Тимофій, Матвій, Даніїл, Владислав, Богдан, Данило, Марк, Дмитро.

Найрідше при державній реєстрації народження дітям надавались імена:

1)  жіночі імена- Азіз, Божена, Габрієла, Джудія, Дорофея, Маріка, Мішель, Хатіджа, Орина, Тіні, Амалія, Евеліна, Леонора, Сара, Дорофея, Земфіра, Азіза, Лусіне, Лейла, Славяна, Евсенія, Еріка, Есміральда, Мія, Милослава, Рузана, Жасміна, Аполінарія, Ася, Каталея, Саміра, Мадлен, Аіша, Анджеліна, Раміна.

Для дівчаток також вибирали подвійні імена Дея-Марія, Габріель-Ламія , Анна-Мілена, Ануш-Хан, Хавла-Маліка.

2)  чоловічі імена - Гордєй, Емір, Ерік, Єлисей, Ігнат, Ніхат, Самуїл, Тесей, Кай, Адам, Арман, Крістіан, Аскольд, Равін, Едвін, Орест, Ренат Фелікс, Самір, Яремій, Ібрахім, Клим, Топрак, Агат, Едріан, Арей, Бореслав, Асьхаб, Фаді, Еміф, Джонатан, Ертугру.