До бюджету управління з початку року від платників Уманського району надійшло 111,6 тис. грн страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Станом на 01.09.2017 загальна сума заборгованості платників Уманського району до управління Фонду становить 2 161,8 тис. грн, в тому числі:

- зі сплати страхових внесків

(недоїмка + штрафні санкції + пеня)             240,6 тис. грн;

- з відшкодування пільгових пенсій           1 921,2 тис. грн.

До початку року загальна сума заборгованості збільшилась на 43,8 тис. грн.

Із загальної суми боргу найбільшу заборгованість з підприємств Уманського району має:

• ПАТ “Старобабанський гранітний кар’єр”    1 505,8 тис. грн;
  • ВАТ “Уманська СПМК-2”                                  397,9 тис. грн.

Заборгованість економічно-активних платників району до управління відсутня.

Заборгованість по фізичним особам-підприємцям становить 16,9 тис. грн, до початку року заборгованість зменшилася на 2,1 тис. грн.

Правова робота

В управлінні станом на 01.09.2017 налічується 1 підприємство із загальною сумою боргу 1 505,8 тис. грн, яке перебуває в процедурі ліквідації, встановленої Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Визнано кредиторських вимог управління на всю суму заборгованості.

Робота щодо пенсійного забезпечення жителів району

На обліку в управлінні станом на 01.09.2017 перебуває 77842 одержувачів пенсії, в тому числі 12 883, які проживають в Уманському районі.

Пенсійні видатки в сумі 132 494,86 тис. грн за серпень 2017 року профінансовані своєчасно та в повному обсязі.

Потреба на виплату пенсій за вересень 2017 року по управлінню становить 131 561,29 тис. грн, в тому числі жителям району 21 480 тис. грн, при середньому розмірі660,46 грн.

Робота зі зверненнями громадян

Для спрощення процедури отримання послуг, скорочення строків і підвищення якості їх надання в управлінні працює громадська приймальня за принципом “єдиного вікна”. Станом на 01.09.2017 року до приймальні управління звернулося 16 355 осіб.

З метою зменшення кількості звернень громадян і запобігання повторним зверненням в управлінні діють два постійно діючі телефони “гарячої лінії”.

Одним із напрямів діяльності Уманського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області є інформаційно-роз'яснювальна робота.

На 01.09.2017 проведено:

- 32 виступів по радіомовленню;

-  13 засідань “ круглого столу ”;

-  26 зустрічі з трудовими колективами;

-  6 надрукованих статті в газеті;

-  219 статей на веб-сайті управління;

-  9 статей на веб-сайті УРДА.

Перший заступник

начальника об'єднаного управління                                   О. В. Лук'янова