На обліку в управлінні станом на 01.02.2018 перебуває 12 878 одержувачів пенсій,  які проживають в Уманському районі.

Пенсійні видатки за січень 2018 року пенсіонерам Уманського району    профінансовано своєчасно та в повному обсязі в сумі 25 969  тис. грн.

Середній розмір пенсії склав 2 065,67 грн.

До бюджету управління з початку року від платників Уманського району надійшло 21,5 тис. грн. страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Станом на 01.02.2018 загальна сума заборгованості платників Уманського району до управління Фонду становить 2 181,1 тис. грн., в тому числі:

- зі сплати страхових внесків

(недоїмка + штрафні санкції + пеня)             238,0 тис. грн.;

- з відшкодування пільгових пенсій            1 943,1 тис. грн.

До початку року загальна сума заборгованості збільшилась на 3,9 тис. грн.

Із загальної суми боргу найбільшу заборгованість з підприємств Уманського району має:

• ПАТ “Старобабанський гранітний кар’єр”    1 505,8 тис. грн.;
  • ВАТ “Уманська СПМК-2”                                  409,5 тис. грн.

Заборгованість з економічно-активних платників району до управління має Уманська центральна районна лікарня в сумі 2,2 тис. грн.

Заборгованість по фізичним особам-підприємцям становить 14,7 тис. грн., до початку року заборгованість зменшилася на 1,5 тис. грн.

Правова робота

В управлінні станом на 01.02.2018 налічується 1 підприємство із загальною сумою боргу 1 505,8 тис. грн, яке перебуває в процедурі ліквідації, встановленої Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Визнано кредиторських вимог управління на всю суму заборгованості.

Робота зі зверненнями громадян

Для спрощення процедури отримання послуг, скорочення строків і підвищення якості їх надання в управлінні працює громадська приймальня за принципом “єдиного вікна”. Станом на 01.02.2018 року до приймальні управління звернулося  3 613 осіб.

З метою зменшення кількості звернень громадян і запобігання повторним зверненням в управлінні діє постійно діюча телефонна “гаряча лінія”.

Одним із напрямів діяльності  управління є інформаційно-роз'яснювальна робота.

В січні 2018 року на власному веб-сайті  розміщено 32 статті, що розкривають правові засади функціонування системи пенсійного забезпечення, підготовлено та надруковано 60 примірників інформаційно-роздаткового матеріалу про зміни, що відбулися в пенсійному законодавстві.

Голова комісії з припинення

Уманського об'єднаного управління

ПФУ Черкаської області                                                                                                                  А.М.Кузнець