Допомога внутрішньо переміщеним особам в Уманському районі

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Інформацію щодо програми грошової допомоги від УВКБ ООН можна дізнатися за телефоном гарячої лінії:

‼️️ 0800307711

24 лютого 2022 року  - російське вторгнення в Україну -  відкритий воєнний напад російської федерації на Україну. Мільйони українців зіштовхнулися з війною. За останній місяць із загальної кількості біженців 8 мільйона є внутрішньо переміщеними особами, які потребують психологічної підтримки та надання гуманітарної допомоги, консультацій або ж інформації, куди можна звернутися за допомогою.

Внутрішньо переміщена особа (ВПО) – це людина, яка була вимушена покинути свій дім та переїхати в більш безпечне місце в межах своєї країни.

За даними МОМ, частка переселенців у загальній кількості населення України зросла до 17,5% – тобто кожна шоста людина стала внутрішньо переміщеною особою.

Не менше 60% внутрішньо переміщених осіб становлять жінки. Жінки та діти, люди похилого віку та люди з обмеженими можливостями постраждали набагато більше, оскільки всі вони є вразливою групою людей.

SAVEUA та ГС «Всеукраїнська аграрна рада» у партнерстві з Help – Hilfe zur Selbsthilfe в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні», створили  гарячу лінію підтримки для внутрішньо переселених осіб  «Гаряча лінія SaveUA для ВПО»

Загальною метою проєкту є надання підтримки населенню, що постраждало від конфлікту, задля забезпечення задоволення базових потреб.

Консультаційно інформаційні послуги отримають люди, які перемістилися з тимчасово окупованої території, які шукають прихисток та допомоги. Також ВПО які транзитом  перебувають в місті, яким необхідно швидко надати інформацію та скоординувати щодо потреби чи проблеми з якою зіштовхнулися. Вид консультацій залежить від індивідуальної ситуації потребуючих.

Оператори надають:

• Інформаційну допомогу та консультації
  • Приймають запити на гуманітарну допомогу
  • Приймають запити на психологічну підтримку

Постійно менеджери гарячої лінії SaveUA  проводять моніторинг актуальних новин та інформації для ВПО.

Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ-НД: 09:00-15:00

Номер безкоштовної гарячої лінії підтримки: 0-800-406-206

Проєкт «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні», який фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та NAK-karitative, реалізовується місією HelpHilfe zur Selbsthilfe в Україні у партнерстві з SAVEUA та ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада»

ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ