Кампанії рекрутингу "Гвардія Наступу"

Інформування громадян щодо національної кампанії рекрутингу «Гвардія Наступу»

19 Травня, 2023 р., 08:55
Бійці Бригади "Хартія" щодня тренуються, щоб вже найближчим часом разом з іншими силами "Гвардії Наступу" взяти участь у визволенні нашої землі від окупантів.
25 Квітня, 2023 р., 08:26
За рік, що минув український народ продемонстрував приклад мужності, стійкості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.
21 Квітня, 2023 р., 09:27
Мешканці Луганської області, чекайте! Буревій вже насувається!
19 Квітня, 2023 р., 08:31
Рекрутингова кампанія «Гвардія Наступу» триває!
12 Квітня, 2023 р., 11:08
У «Гвардії наступу» з’явиться нова дев’ята бригада – «Хартія», – заявила заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».
16 Березня, 2023 р., 14:45
Бригади «Гвардії наступу» вже в активній фазі формування. 8 додаткових бригад Нацгвардії, Нацполу та Державної прикордонної служби підсилять Сили оборони України задля нашої спільної перемоги. Побував на тренуванні, які нині тривають в області, та поспілкувався з добровольцями бригади «Сталевий кордон» начальник ОВА Ігор Табурець.