Інформаційна довідка про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних Уманською районною військовою адміністрацією

Інформаційна довідка

Уманською районною військовою адміністрацією проведено трискладовий тест відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За результатами трискладового тесту Уманська районна військова адміністрація Черкаської області вважає за необхідне на час дії воєнного стану обмежити оприлюднення інформації для запобігання надзвичайних ситуацій на підставі пункту 2 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме: шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.

Уманською районною військовою адміністрацією визначено наступні загрози, які несе оприлюднення даної документації:

• несанкціонований доступ до інформації про місцезнаходження об’єкті;
  • розголошення службової інформації у період дії воєнного стану.

Обмеження доступу до інформації здійснюється відповідно до Закону при дотриманні сукупності таких вимог:

1. виключно в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності України, для захисту репутації або прав інших людей,  та запобіганню розголошенню інформації, одержаної конфіденційно;
  2. розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам;
  3. шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.

Назва набору даних

трискладового

тесту

Обґрунтування

Довідник районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб – сайтів, адрес електронної пошти, телефонів.

Не містить інформації, яка підлягає обмеженню до її доступу

Інформація про розподілення та використання медичних імунобіологічних препаратів

Визначено наступні загрози:

розголошення службової інформації у період дії воєнного стану

Схема планування територій району

Визначено наступні загрози:

несанкціонований доступ до інформації про місцезнаходження об’єктів.

Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Не містить інформації, яка підлягає обмеженню до її доступу