План роботи відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Уманської райдержадміністрації на 2018 рік.

№ п.п

Зміст завдання

Період виконання

Відповідальний за виконання

1

План виконання контролю та організації виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень, доручень голови облдержадміністрації

2

Участь у колегіях, нарадах, комісіях райдержадміністрації

3

Проводити розгляд заяв громадян, скарг та брати участь у розгляді спірних питань. Систематичний аналіз роботи з відділом контролю райдержадміністрації.

4

Розроблення та моніторинг стану виконання програми Коригування (оновлення) містобудівної документації району та населених пунктів.

5

Контроль щодо виконання доведеного завдання по району щодо здачі житла в експлуатацію.

6

Виїзд в населені пункти району для інвентаризації не зданих в експлуатацію житлових будинків та надання методичної допомоги забудовникам в питаннях здачі житла в експлуатацію, забудови населених пунктів з врахування Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 12 березня 2011 року.

7

Поїздки в управління містобудування та архітектури Черкаської облдержадміністрації для ведення чергових планів населених пунктів району.

8

Надання містобудівних умов і обмежень на будівництво, реконструкцію об’єктів архітектури згідно поданих заявок замовників.

9

Надання "Будівельних паспортів" для індивідуальних забудовників згідно поданих заявок.

10

Надання паспортів прив’язок тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності в селах району.

11

Погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в населених пунктах району згідно поданих заявок.

12

Підготовка пропозицій для розроблення детальних планів територій  на території Уманського району. Розгляд містобудівної документації та інших матеріалів для попереднього погодження розміщення об’єктів соціально-культурного та житлового призначення, які необхідно розмістити в населених пунктах району.

13

Робота  з  проектними інститутами (організаціями, фізичними особами-підприємцями) по питаннях розміщення об’єктів архітектури та попереднє погодження проектних пропозицій.

14

Проведення двомісячника по благоустрою озелененню  поліпшенню стану довкілля населених пунктів району.

ІІ кв.

15

Завершення опалювального сезону 2017-2018 років.

ІІ кв.

16

Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо - зимовий період 2018 -2019 років

ІІ-ІІІ кв.

17

Проведення районного оперативного штабу щодо своєчасної підготовки об’єктів житлово - комунального господарства до роботи в осінньо - зимовий період 2018-2019 року.

ІІ-ІІІ кв.

18

Підготовка шляхів до експлуатації в осінньо - зимовий період 2018-2019 років.

19

Рейдові перевірки населених пунктів, по наведенню належного санітарного стану на території району.

20

Контроль за станом розрахунків за енергоносії та житлово-комунальні послуги

21

Моніторинг реформування і розвитку житлово-комунального господарства