Відділ агропромислового розвитку, екології та взаємодії з органами місцевого самоврядування

19 Квітня, 2024 р., 15:09
День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля». Свято було задумано на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором і ідеологом всесвітнього Дня довкілля.
15 Лютого, 2024 р., 08:43
Інформаційна пам'ятка "Заходи з профілактики отруєння бджіл"