Строкова військова служба

ПРО ПРИПИСКУ ГРОМАДЯН 2005 РОКУ НАРОДЖЕННЯ
ДО ПРИЗОВНИХ ДІЛЬНИЦЬ УМАНСЬКОГО РТЦК та СП,
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно вимог статті 14 Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу“, розділу III Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 100 (із змінами) від 20.01.2021 року, з 17 січня по ЗО березня 2022 року проводиться приписка до призовної дільниці Уманського РТЦК та СП Черкаської області та в підпорядкованих відділах громадян 2005 року народження, а саме:

• м. Умань - призовна дільниця Уманський РТЦК та СП;
  • м. Христинівка - призовна дільниця Першого відділу РТЦК та СП;
  • м. Жашків - призовна дільниця Другого відділу РТЦК та СП;
  • смт Маньківка - призовна дільниця Третього відділу РТЦК та СП;
  • смт Монастирище - призовна дільниця Четвертого РТЦК та СП;

Явці на комісію по приписці підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2005 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території міста Умані і Уманського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовних дільниць, зобов’язані прибути на призовні дільниці Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за такими адресами:

• Уманський РТЦК та СП: м. Умань, вул. Грушевського 12;
  • 1-й відділ Уманського РТЦК та СП: м. Христинівка, вул. Р. Шухевича 38;
  • 2-й відділ Уманського РТЦК та СП: м. Жашків, вул. Макаренка 2;
  • 3-й відділ Уманського РТЦК та СП: смт. Маньківка, вул. Соборна 2;
  • 4-й відділ Уманського РТЦК та СП: смт. Монастирище, вул. Гагаріна 51;

в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеними адресами 07.02.2022 року та 14.02.2022 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу“ керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, незалежно від форм власності та підпорядкування зобов’язані увільнити громадян, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до призовних дільниць Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та підпорядкованим відділам.

ПАМ’ЯТКА

для призовника на строкову військову службу