Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Новини

Творчий звіт Черповодівського та Юрківського СБК

Дата створення: 17:34 23.05.2018, Переглядів: 49

В Черповодівському СБК відбулись творчі звіти гуртків художньої самодіяльності місцевого та Юрківського СБК.

Президент запровадив День морської піхоти України 23 травня

Дата створення: 17:19 23.05.2018, Переглядів: 4

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області підписав Указ «Про День морської піхоти України». Документом затверджується свято – День морської піхоти України, яке буде відзначатися щорічно 23 травня.

Євгеній Данченко привітав з професійним святом науковців університету садівництва

Дата створення: 16:51 23.05.2018, Переглядів: 124

З нагоди Дня науки голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко завітав на урочистості в Уманський національний університет садівництва, які відбулися 23 травня за участі ректорату та провідних вчених навчального закладу.

Дбаючи про безпеку дітей

Дата створення: 16:48 23.05.2018, Переглядів: 85

У зв’язку з надзвичайною ситуацією (масове отруєння невідомою речовиною), що виникла в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, 18 травня 2018 року у  великій залі приміщення агропромислового розвитку проведено збір-нараду та навчання для кухарів, завгоспів та медичних сестер за участю: Бондаря Б.Б., начальника відділу освіти, молоді та спорту; Качанової Л.П., начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного управління ГУ ДПСС в Черкаській області та працівників відділу освіти, молоді та спорту. Окрім того, під час зібрання висвітлено питання щодо підготовки організації  відпочинку та змістовного дозвілля дітей, учнівської  молоді влітку 2018  року.

В Уманському педагогічному університеті відсвяткували День науки

Дата створення: 16:12 23.05.2018, Переглядів: 119

23 травня голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко взяв участь у відзначенні Дня науки, яке відбувалося у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. На святі також були присутні голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар.

Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

Дата створення: 16:03 23.05.2018, Переглядів: 6

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Цієї п’ятниці відбудеться засідання штабу з протидії аграрному рейдерству

Дата створення: 15:35 23.05.2018, Переглядів: 6

Для забезпечення захисту прав аграріїв Черкащини від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та швидкого реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їхнього майна, діє обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству під головуванням першого заступника голови Черкаської ОДА Віталія Коваля.

Хто має право на отримання одноразової матеріальної допомоги з районного бюджету?

Дата створення: 15:11 23.05.2018, Переглядів: 102

Порядок надання одноразової грошової допомоги за зверненням громадян за рахунок коштів районного бюджету жителям Уманського району, є визначальним для використання коштів з районного бюджету на надання одноразової матеріальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення району, які опинилися у скрутному матеріальному становищі.

Соціальні послуги стають ближчими до людей

Дата створення: 16:01 22.05.2018, Переглядів: 30

Завдяки урядовій підтримці в територіальних громадах створюються сучасні центри надання соціальних послуг, аби державну допомогу отримав кожен, хто її потребує.

В Уманському районі активно готуються до оздоровлення та відпочинку дітей

Дата створення: 15:53 22.05.2018, Переглядів: 239

21 травня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк відбулося засідання координаційної ради райдержадміністрації з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді.