Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Районний оперативний штаб працює над ліквідацією наслідків негоди

Переглядів: 418

20 січня о 9 годині ранку за участі начальника Служби автомобільних доріг Черкаської області Владислава Демиденка, директора ДП «Черкаський облавтодор» Левченка Руслана, начальника УДСНС України в Чекаській області Віктора Гвоздя під головуванням голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка відбулося чергове засідання районного оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.


Нині на автодорогах продовжує активно працювати техніка філії «Уманська дорожньо-експлуатаційна дільниця», філії «Уманський райавтодор» та додаткова техніка, залучена від підприємств та сусідніх районів та областей. 
Наразі забезпечено проїзд в обидві сторони для усіх видів транспорту на автотрасі «Київ-Одеса». На трасі «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка» поки що здійснюється проїзд лише легкового транспорту. 
В населених пунктах району дороги комунальної власності чистяться силами і засобами сільськогосподарських підприємств.
На засіданні штабу визначені ділянки доріг, куди необхідно першочергово спрямувати спецтехніку для розчищення від снігу та забезпечення безперешкодного руху. 
На багатьох аварійних ділянках для водіїв великовагового транспорту, які перечікують, організовано харчування та забезпечено місця для відпочинку. 
Аварійно-рятувальні підрозділи працюють у посиленому режимі, практично без відпочинку – робота іде цілодобово.« повернутися до списку новин