Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома

Основним напрямком діяльності відділення соціальної допомоги вдома  є догляд одиноких непрацездатних громадян та інвалідів на дому і надання їм якісних заходів соціальної послуги догляду вдома.

14.02.2018 працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме:  завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською  Ю.А., соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома       Пясецькою О.В., здійснено виїзд в села Томашівка, Черповоди та проведено моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома, які надаються соціальними робітниками Семко Т.П. та Нижник Я.В.

В ході зустрічі з громадянами похилого віку було встановлено, що заходи соціальної послуги догляду вдома надаються вчасно та якісно  згідно укладених індивідуальних планів.

На даний час всі підопічні, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі забезпечені продуктами харчування, паливом та життєво необхідними речами.