Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома
Основним напрямком діяльності відділення соціальної допомоги вдома є догляд одиноких непрацездатних громадян та інвалідів на дому і надання їм якісних заходів соціальної послуги догляду вдома.
14.02.2018 працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме: завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома Пясецькою О.В., здійснено виїзд в села Томашівка, Черповоди та проведено моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома, які надаються соціальними робітниками Семко Т.П. та Нижник Я.В.
В ході зустрічі з громадянами похилого віку було встановлено, що заходи соціальної послуги догляду вдома надаються вчасно та якісно згідно укладених індивідуальних планів.
На даний час всі підопічні, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі забезпечені продуктами харчування, паливом та життєво необхідними речами.