До негоди на Уманщині активізували сили і засоби

Дата: 01.03.2018 08:20

В очікуванні більш активної порції негоди, коли атмосферні фронти чергового балканського циклону зумовлять складні погодні умови - сильний сніг, місцями дуже сильний, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, ожеледицю на дорогах, - голова райдержадміністрації Євгеній Данченко ввечері 28 лютого провів засідання районного оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

У засіданні штабу взяли участь також директор ДП «Черкаський облавтодор» Руслан Левченко, представники Управління патрульної поліції ДПП в Черкаській області, які вкотре прибули у складі 2 екіпажів для роботи з організації безпеки руху на ділянки доріг міжнародного значення М-05 Київ – Одеса, М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка.

На засіданні заслухано керівників місцевих підрозділів ДП «Черкаський облавтодор», ДСНС, Нацполіції щодо готовності сил і засобів до виконання завдань за призначенням, обговорено питання залучення додаткової техніки сільгоспвиробників району та ДП «Уманське лісове господарство» для ліквідації можливих заторів. Визначені місця для обігріву учасників дорожнього руху.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту

та оборонної роботи райдержадміністрації,

В. С. Сакал