Творчий звіт аматорських колективів Піківецького, Полянецького та Пугачівського сільських клубів

Дата: 01.06.2018 08:41

На Уманщині продовжується представлення творчих звітів аматорських колективів нашого району.

Задушевною, милозвучною піснею розпочався звіт на імпровізованій сцені біля Піківецького сільського клубу у виконанні вокального ансамблю «Червона вишня». Оплесками вітали глядачі солістів Анну Щербину та Надію Матієнко.

Також перед глядачами села Піківець прозвітували творчі колективи сільських клубів сіл Полянецьке та Пугачівка.

Зі сцени звучали у виконанні аматорських колективів та окремих виконавців пісні,вірші,гумор.

Жителі Уманщини можуть гордитися своїми колективами. Відрадно, що серед учасників творчих звітів багато молоді. Цей факт підкреслює найголовніше — збереження Української культури та її вікових традицій.

Районний центр культури і дозвілля