Виїзна перевірка роботи соціальних робітників

Дата: 01.02.2018 08:42

Фото без описуЗ метою контролю за якістю надання соціальної послуги догляду вдома жителям району 31.01.2018 завідувачем відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Сановською Ю.А. та соціальним працівником відділення Решетило С.Ю. здійснено перевірку роботи соціальних робітників Дзьобань Л.І. с. Городецьке та Видрик Т.І. с. Кочубіївка.

Соціальною послугою догляду вдома охоплено 12 жителів с. Городецьке та 10 жителів с. Кочубіївка.

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки, підопічні задоволені роботою соціальних робітників.

Фото без описуЗаходи соціальної послуги догляду вдома надаються згідно індивідуальних планів через день кожному підопічному.

На даний час всі підопічні, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі забезпечені продуктами харчування, паливом та життєво необхідними речами.