Голова РДА Євгеній Данченко проконтролював якість проведення дорожніх робіт на автодорозі державного значення Н-16

Дата: 30.11.2018 08:57

Здійснення ремонту доріг на Уманщині, а особливо найбільш проблемних її ділянок, перебуває на особливому контролі голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка. Тож з метою перевірки якості проведення дорожніх робіт він здійснив виїзд на автомобільну дорогу державного значення Н-16 «Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань» в межах села Доброводи. Тут наразі проводиться поточний середній ремонт. Ця ділянка дороги має особливо важливе значення, адже є основним напрямком руху транспорту від Умані до Черкас.

Ремонт дороги виконує підрядна організація – ТОВ «ШРБУ-48». У цьому році розпочалися початкові роботи з підготовки основного поверхневого шару, який планують завершити навесні. Зараз здійснюється укладання вирівнювального шару товщиною 10 сантиметрів. Згідно новітньої технології, роботи можуть виконуватися навіть при мінусовій температурі, тому це ніяким чином не впливає на якість.

На початкові роботи виділено 13 млн грн. Розпочати цей проект вдалося за сприяння народного депутата України Антона Яценка. Зараз на ремонтних роботах задіяно 48 працівників із застосуванням 10 одиниць спеціалізованої техніки. У наступному році планується ремонт проблемного мосту в с. Доброводи, на що спрямують 42 млн грн.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації