«Великодні мотиви» у Дмитрушківській школі

Дата: 06.04.2018 09:00

Співають дзвони святого храму,
Велика радість: Христос Воскрес!
До свята Паски, хай світлими стануть,
Землі цвітіння і синь небес.
Нехай добро Вам зігріє серце,
Любов і віра в душі живуть,
Нехай у Вашому домі щастя
Назавжди ангели збережуть!

Незабаром на землю зійде чудове свято Великодня – святе  і чисте, як безхмарне, весняне небо. Кожен знає, що Великдень – одне з найбільших й найулюбленіших  після Різдва християнських свят. Дорослі та малі із настанням весни чекають його. Це – родинне свято до якого готуються усі: прибирають житло, печуть паски та фарбують крашанки.

Готувалася до Великодня і велика шкільна родина Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Усі – від маленьких першокласників до старшокласників та вчителів – взяли участь в організації шкільної виставки «Великодні мотиви», яку проходить з 4 по 6 квітня 2018 року.

Справжнісіньке Великоднє диво створили учні та вчителі закладу. Жовті, червоні, жовтогарячі крашанки виблискували у кошиках, а оздоблені дитячими руками маленькі пасочки нагадували про прийдешнє свято.

У шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку «Великодні мотиви», яка дає можливість учням  ознайомитись із традиціями українського народу щодо відзначення свята. Для учнів початкової ланки організовано конкурс-виставку малюнків «Великоднє диво».