Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко взяв участь у загальних зборах громадян с. Коржовий Кут

Дата: 14.03.2018 09:12

Загальні збори громадян 13 березня відбулися в одному з найменших сіл Уманського району – Коржовому Куті. Участь у них взяли голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Фото без опису У Коржовому Куті проживає всього близько 130 людей, але для них місцева влада намагається створити всі достойні умови. Такий висновок можна зробити зі звіту за 2017 рік сільського голови Віри Бабій, яка поінформувала про використання коштів сільського бюджету. Зокрема:

- виконано поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Б. Хмельницького, Садовій, Молодіжній (відгрейдеровано та проведено підсипання щебеневою сумішшю, 120 757 грн);

- встановлено карту села на в’їзді в населений пункт та покажчики назв вулиць (8376 грн);

- проведено благоустрій села (понад 15 тис. грн);

- проведено топографогеодезичну зйомку населеного пункту з метою виготовлення генерального плану села (24048 грн);

- поточний ремонт Коржовокутського фельдшерського пункту (130 тис. грн).

Також допомогу у розвитку надавали приватні підприємці та сільськогосподарські підприємства, що розташовані на території села.

У плани на 2018 рік поставлено такі основні завдання:

- ремонт доріг по вулицях Б. Хмельницького, Садова, Молодіжна;

- ремонт бесідки криниці загального користування;

- озеленення села;

- ремонт захисної споруди на випадок надзвичайної ситуації;

- ремонт стели похоронної.

Обговорювали цього дня не лише виконання програми соціально-економічного розвитку, а й питання щодо джерел наповнення сільського бюджету, також заслуховувалися звіти керівників установ села.

У Коржовому Куті є перспективи розвитку зеленого туризму, тому це необхідно використовувати для наповнення бюджету, - рекомендували представники районної влади. Значним плюсом у наповненні казни села став уже піднятий до максимального рівня податок на землю – 1 %.

Також жителям населеного пункту була доведена інформація щодо проведення медичної реформи загалом в Україні та в Уманському районі зокрема.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА