Проведення перепідготовки прийомних батьків та батьків-вихователів з Уманського району

Дата: 19.08.2017 09:24

Фото без описуЗ 14 по 18 серпня 2017 року в приміщенні реабілітаційного комплексу для людей з особливими потребами м. Умань кваліфікованими спеціалістами Черкаського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лідією Юрченко та Іриною Чембай було організовано та проведено навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів Черкаської області. Зокрема, з Уманського району у навчанні взяли участь 8 прийомних батьків.

В ході тренінгового заняття прийомні батьки та батьки-вихователі активно обговорили проблемні питання та визначали найкращі шляхи їх розв’язання для різних вікових категорій дітей, ділились власним досвідом виховання дітей. Всі учасники відзначали необхідність та позитив таких форм тренінгів та спілкування батьків.

По завершенню навчання кожному учаснику перепідготовки було вручено довідку про проходження курсу підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів.

За інформацією фахівця із соціальної роботи

районного центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

Луценко О. І.