У Вільшаній Слобідці, Роговій та Дубовій відбулися загальні збори громадян

Дата: 24.01.2019 09:32

21 та 22 січня загальні збори громадян відбулися у Вільшаній Слобідці, Роговій та Дубові. Участь у них брали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, заступник голови районної ради Петро Бабкін,  депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про виконання бюджету сільської ради та програми соціально-економічного розвитку села Вільшана Слобідка поінформував сільський голова Леонід Оратівський. Зокрема, він зазначив, що в минулому році в населеному пункті проведено ямковий ремонт доріг по вул. Шевченка, Тереверка (148 тис. грн – кошти сільської ради); здійснено ремонт сільського стадіону (37,4 тис. грн – кошти сільської ради, 3,7 тис. грн – кошти ДП АФ «Байс-Агро») та встановлено дитячий майданчик (77,2 тис. грн – кошти державного та місцевого бюджету).

Сьогодні у населеному пункті потребують вирішення питання ремонту дороги та містка загального користування.

Щодо загальних зборів у с. Рогова, то слід відмітити, що протягом 2018 року у населеному пункті виконано ряд робіт, зокрема:

• проведено ремонт доріг по провул. Франка (100 тис. грн – кошти сільської ради) та по вул. Франка (80 тис. грн – кошти ПП «Рогова»)
  • проведено ремонт містка (50 тис. грн – кошти ПП «Рогова»);
  • здійснено ремонт Будинку культури (12 тис. грн – кошти сільської ради);
  • проведено ремонт адмінприміщення сільської ради (24 тис. грн – кошти сільської ради).

Під час зборів жителями територіальної громади порушувались питання капітального ремонту дороги в напрямку населеного пункту, а також проведення швидкісного інтернету.

Серед зробленого у Дубовій у 2018 році – проведення ямкового ремонту дороги по вул. Молодіжна (46 тис. грн – кошти ТОВ «Агрокомплекс-Вільшанка»), реконструкція системи опалення Будинку культури (150 тис. грн – кошти районного бюджету) та придбання огорожі на кладовище (28 тис. грн – кошти сільської ради).

На загальних зборах піднімалися питання впорядкування водних об’єктів, які наразі перебувають в оренді, ремонту аварійної греблі та утримання доріг. Однією з найболючіших проблем населеного пункту є забезпечення жителів села послугами сімейного лікаря.