Продовжується набір громадян України на військову службу за контрактом

Дата: 06.08.2018 11:33

Уманський  об'єднаний військовий комісаріат Черкаської області продовжує набір громадян України віком від 18 до 55 років на військову службу за контрактом до військових частин м.Умань, Уманського району, навчальних центрів Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, частин Військово Морських сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського  та старшинського складу.

Перспективи військової служби за контрактом:

- стабільне грошове забезпечення від 7500 грн;

- з 1 жовтня 2018 року грошове забезпечення становить 9000 грн. в 2019 році грошове забезпечення військовослужбовця контрактної служби першого року служби - 15000грн.

- право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше з яких не менш ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба;

- право на санаторно-курортне лікування, відпочинок у санаторіях та пансіонатах Міністерства Оборони України (один раз на рік);

- щорічну відпустку (від 30 діб) із збереженням грошового забезпечення;

- безкоштовне медичне лікування в закладах МО України;

- отримання освіти у вищих військових навчальних закладах (вищих навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання) ;

- грошова компенсація за піднайом житла  та харчування.

- мешканцям Уманського району виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15000 грн.

За довідками звертатися в Уманський військовий комісаріат з 8.00 до 17.00 години за адресою: м.Умань вул. Грушевського12 тел.(04744) 3-07-56; 063-02-03-888, 067-290-75-79.

Військовий комісар Уманського ОМВК

полковник                       О. А. Борисюк