Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в селі Паланка

Переглядів: 396

Зігріти людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію, надати, по можливості, соціально-побутову, медичну, матеріальну допомогу – одне з головних завдань працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району.

Турботливе ставлення соціальних робітників до своїх підопічних – це копітка робота багатьох років. Спеціалістами територіального центру постійно проводиться контроль за якістю надання соціальних послуг догляду вдома пенсіонерам, особам з інвалідністю та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Робота соціальних робітників спрямована на виявлення громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги; визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні і наданні соціальних послуг, забезпечення якісного соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відповідно до державних стандартів.

31 травня 2019 працівниками територіального центру  здійснено виїзд в село Паланка Уманського району.

 

 

На обліку у відділенні соціальної допомоги вдома по с. Паланка перебувають 37 осіб різних категорій. Це особи з інвалідністю загального захворювання, діти війни, пенсіонери за віком, які обслуговуються, як на платній, так і на безоплатній умовах.

За наслідками перевірки встановлено, що соціальні робітники надають послуги вчасно та якісно, як такі, що повністю відповідають їх індивідуальним планам.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району« повернутися до списку новин