Розпочала свою роботу у новому році комісія з питань надання одноразової грошової допомоги

Дата: 07.02.2018 09:58

Відбулося перше у 2018 році засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги за зверненням громадян, на якому розглянуто звернення жителів району та клопотання громадської організації Уманської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану.

На розгляд комісії подано 16 заяв щодо надання матеріальної  допомоги жителям району на лікування. Розглянувши документи заявників, згідно всіх 16 звернень члени комісії прийняли позитивні рішення.

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав комісія підтримала клопотання громадської організації надати матеріальну допомогу матері та дружині, загиблих в Афганістані учасників бойових дій, які проживають на території району.

Директор терцентру   Н. Г. Кицик