Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Триває благодійна акція «Серце до серця»

Переглядів: 475

2 квітня 2018 року розпочалась ХІІІ Всеукраїнська благодійна  акція «Серце до серця», яка триватиме до 22 квітня 2018 року.

Цьогоріч до акції, що проводиться за ініціативи Уманського районного центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді долучились волонтери із числа учнівської молоді Доброводівського НВК, Гереженівського НВК, Ладижинської ЗОШ, Родниківської ЗОШ, Собківського НВК, Сушківської ЗОШ та волонтери студентської соціально-психологічної служби Уманського державного педагогічного університету  ім. Павла Тичини.

Головною метою акції є збір коштів для придбання медичного обладнання для дітей із вадами слуху.

На даний час волонтери здійснюють збір коштів для дітей із вадами слуху у спеціальні скриньки, а кожному хто долучається до акції дарується логотип фонду – червоне серце.

Зробити благодійний внесок можна за наступними реквізитами: р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: для Черкаської області, благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання. Також благодійний внесок можна зробити онлайн на сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»: sercedoserca.com.ua.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді« повернутися до списку новин