Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Проведено психологічний тренінг для спеціалістів, які працюють з учасниками антитерористичної операції

Переглядів: 411

12 вересня 2017 року в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами відбувся психологічний тренінг «Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО», який провела начальник відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона.

В засіданні взяли участь спеціалісти Уманського району та м. Умань, які працюють з учасниками антитерористичної операції. Зокрема, від Уманського району в тренінгу взяли участь директор та фахівець із соціальної роботи Уманського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; спеціалісти Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України; Уманського районного центру зайнятості; психологи Центральної районної лікарні, Уманського об'єднаного міського військового комісаріату; сімейний лікар Уманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги; секретар ГО «Координаційний центр захисників Уманщини».

В ході проведення тренінгового заняття Людмила Пона акцентувала увагу присутніх на одній з найважливіших на сьогодні проблем – психологічної реабілітації учасників АТО, якої потребують більшість військовослужбовців, які брали участь у бойових діях. Зокрема, було зауважено на тому, що реабілітація учасників АТО має важливе значення як для самих воїнів, так і для членів їх сімей, а також для суспільства в цілому.

По завершенню зустрічі учасники відмітили важливість проведення подібних заходів, адже вони надають можливість, хоча б, частково зрозуміти психологічний стан учасників АТО, а також надавати їм необхідну соціальну та психологічну підтримку.

За інформацією Уманського районного

 центру соціальних служб, для сім'ї, дітей та молоді« повернутися до списку новин