З 90–річчям вітали учасницю війни Надію Cтепанець

Дата: 16.08.2018 10:06

Фото без опису10 cерпня 2018 року святкувала свій 90-річний ювілей учасник війни, жителька села Вільшанка Cтепанець Надія Данилівна.

Народилася ювілярка в багатодітній сім’ї. Свою трудову діяльність розпочала з 12 років. Має загальний трудовий стаж понад 38 років. За своє трудове життя працювала і в господарстві села на сільськогосподарських роботах в ланці, і в дитячому садочку кухарем.

Надія Данилівна проживає одиноко, доглядають її племінник та соціальний працівник Лук’янець Світлана Олексіївна, яка допомагає їй по господарству, приносить продукти харчування, ліки, а Надія Данилівна відгукується про свою соцпрацівницю з теплом та любов’ю.

Ювілярку привітали начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської райдержадміністрації Ярошевич О.Я., сільський голова Усатюк А.І. та вручили їй подарунок, квіти.

Також відвідали жительку села Святенко Агафію Пилипівну, яка минулого року також відзначила свій 90-річний ювілей.