Творчий колектив Кочубіївського СБК взяв участь в обласному огляді колективів вокально-хорового мистецтва

Дата: 25.09.2017 17:06

Фото без описуУманщину Господь щедро наділив не лише родючими землями, чудовою природою, а й щедро засіявталановитими людьми. У цьому мали можливість переконатися звенигородчани та гості міста на обласному огляді колективів вокально–хорового мистецтва, який відбувся 23 вересня 201року в Звенигородському РБК.

Мистецький потенціал Уманщини представив народний аматорський хоровий колектив Кочубіївського СБК, презентувавши глядачам справжню українську пісню, розкривши багатство душі, багатогранність культури Уманського краю.

Слова захоплення та подяки звучали також на адресу колективу з Уманщини від керівництва обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, які поділилися своїми позитивними враженнями від виступу, закликали зберігати надбання та надалі розвивати українську культуру.

Недаремно кажуть: «Без культури – немає нації!». Ми маємо ким і чим пишатися, наша культура має глибоке національне коріння.

Слова подяки висловлюємо помічникові-спонсору, активному учаснику творчого колективу, керівнику ФГ «Агрофірма «Базис» – Володимиру Осадчому.

За інформацією районного центру

культури і дозвілля