В школах району вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У Громівському НВК з 12 по 15 лютого проведено ряд заходів, а саме: тематичну годину спілкування «Відлуння афганських гір»; в шкільній бібліотеці оформлено виставку художньої літератури «Афганськими дорогами»; учні відвідали батьків, загиблого воїна-інтернаціоналіста Гребенюка Володимира Миколайовича. Поклали квіти до його могили.

У Полянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів в цей день проведено ряд заходів, а саме:  лінійку пам’яті «Афганістан – душі кривава рана». В шкільній бібліотеці організовано виставку художньої літератури та преси «Афганістан – сумна реальність». Класними керівниками на годинах спілкування організовано художні читання книги «Відлуння афганських гір», про учасників бойових дій, воїнів-афганців Уманського району Черкаської області.