Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

В Уманській райдержадміністрації переглядали нормативно-правові акти на відповідність чинному законодавству

Переглядів: 428

21 березня відбулося засідання комісії з перегляду нормативно-правових актів Уманської районної державної адміністрації на відповідність Конституції, законам та іншим нормативно-правовим актам України.

У складі комісії – представники юридичного відділу, архівного сектору, відділу документообігу та контролю, відділу організаційного забезпечення та управління персоналом,  відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

У ході засідання комісії здійснено перегляд розпоряджень районної державної адміністрації за 2001 рік.

Проаналізовано, що у 2001 році було прийнято всього 432 розпорядження районної державної адміністрації, з них – 64 розпорядження, які були зареєстровані в Уманському міськрайонному управлінні юстиції (втратили чинність – 55 розпоряджень).

Комісія детально розглянула ті розпорядження, які були зареєстровані Уманським міськрайонним управлінням юстиції  та потребують приведення у відповідність до чинного законодавства України.

Представником Головного територіального управління юстиції було надано обґрунтовані відповіді на запитання членів комісії, зокрема, роз’яснено порядок визнання такими, що втратили чинність розпорядження районної державної адміністрації, а також акцентовано увагу на процедурі подання розпоряджень для проведення їх державної реєстрації.

 

За інформацією юридичного відділу

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин