Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Бібліотечні заклади району провели заходи до новорічно-різдвяних свят

Переглядів: 926

Бібліотеки прагнуть підтримувати багатовікові звичаї та долучати своїх читачів до проведення національних українських свят. Найбільш веселими та радісними є новорічні та різдвяні дійства, які супроводжуються виконанням колядок та щедрівок. Твори фольклору, пісні, вірші про Україну, природу, працю, які виконуються під час проведення заходів, формують патріотичні почуття. Показово, що кожен населений пункт проводить притаманні лише цій місцевості обрядові дійства.

Активними учасниками та організаторами заходів є бібліотечні заклади Уманського району. Тож у ці святкові дні районною бібліотекою та бібліотеками-філіями сіл Коржова, Оксанина, Піківець, Пугачівка, Бабанка, Косенівка проведено ряд тематичних заходів: новорічний серпантин «Біла казка», різдвяні зустрічі «Чарівний дотик Різдвяного дива», бібліовертеп «Завітайте до нас на Різдво!», етнографічні години «Колядки зі старої шухлядки» та «Щедрий вечір, добрий вечір».

14 січня бібліотечні працівники району взяли активну участь у фестивалі фольклорних дійств «Добрий вечір, Щедрий вечір», що відбувся на території ДІАЗ «Стара Умань», а ярмарок-виставка пиріжків, спечених майстерними руками бібліотекарів, став його чудовим доповненням.

За інформацією Уманської РЦБ

 

 

 

 « повернутися до списку новин