День українського добровольця відзначили в навчальних закладах району

Дата: 15.03.2018 10:31

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих батальйонів 14 березня 2018 року в закладах загальної середньої освіти проведено ряд заходів до Дня українського добровольця.

Фото без описуУ всіх навчальних закладах проведено інформаційні хвилинки, загальношкільні лінійки. У Дмитрушківській, Родниківській, Полянецькій, Паланській, Городецькій, Колодистенській, Старобабанівській школах проведено уроки мужності «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця».

У шкільних бібліотеках Бабанської, Ладижинської, Полянецької, Іванівської, Дмитрушківської, Колодистенської, Сушківської, Старобабанівської ЗОШ організовано книжкові виставки та викладки, присвячені хроніці подій на Майдані, створенню Національної Гвардії України, участі представників добровольчих формувань в АТО.

У Полянецькій, Кочубіївській, Юрківській, Дубівській, Косенівській, Шаринській школі організовано фотовиставки «Самооборона – добровольці Майдану», «Воїни», «Батальйон Кульчицького», які розповідають про бойовий шлях першого добровольчого батальйону, котрий формувався із бійців самооборони й патріотів та вирушив із Майдану на фронт.

У Собківській, Полянецькій, Ятранівській, Текучанській, Родниківській, Оксанинській, Колодистенській ЗОШ організовано флеш-моби «Герої нескореної Батьківщини», «Струни пам’яті».

Педагогами-організаторами Полянецької, Кочубіївської, Родниківської, Старобабанівської, Ладижинської шкіл організовано написання листів та малюнків на підтримку захисників добровольчих підрозділів «З вдячністю за наше майбутнє!», «Воїни – ви символи захисту і непохитності духу».

Класними керівниками Полянецької, Кочубіївської, Юрківської, Ладижинської, Родниківської, Дмитрушківської шкіл організовано перегляд документальних фільмів, експозиції документів, присвячених хроніці подій на Майдані, створенню Національної Гвардії України, участі представників добровольчих формувань, а саме: «Зима, що нас змінила», «Жіночі обличчя революції», «Молитва за Україну», «Усе палає», «Сильніше, ніж зброя».

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації