Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко взяв участь у засіданнях бюджетної комісії та Президії районної ради

Дата: 26.10.2017 16:40

Фото без описуГолова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко взяв участь у засіданнях бюджетної комісії та Президії районної ради, які відбулися сьогодні, 26 жовтня.

Спільно з депутатами було детально розглянуто всі питання, які виносяться на позачергову 23 сесію районної ради 27 жовтня. Зокрема, серед них – про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки; про внесення змін до районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2017-2019 роки; про районну програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Уманського району на 2017 рік»; про внесення змін до районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки; про районну програму cтворення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки; про внесення змін до районної програми  висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування на телебаченні та у друкованих засобах масової інформації на 2016-2020 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Всього 15 питань.