Олесь Гончар – 100 років від дня народження

Дата: 05.04.2018 11:02

Є особистості, імена яких назавжди залишаться в наших серцях. Саме до таких людей належав Олесь Терентійович Гончар.

Фото без опису3 квітня вся Україна відзначає 100-річчя Великого українця, людини світу і чарівного Дніпра, совісті і світоча української нації, пейзажиста, лірика, письменника і публіциста, критика, громадського та державного діяча, етика та літературознавця, борця за мир і людські права, академіка, секретаря правління Спілки письменників, голови Українського державного комітету захисту миру, члена Всесвітньої Ради Миру, депутата Верховної Ради, Героя України…

Славній даті  українського письменника  був присвячений літературний портрет«Життя як джерело» ,який проведений в районній бібліотеці і мав нагоду розкрити   життєвий та творчий шлях письменника. Розкриттю творчості письменника сприяла виставка - ім′я «Велет духу і слова», відвідувачі якої  мали змогу  ознайомитись із книгами про життєвий та творчий шлях письменника, його листування , а також художніми  творами автора.

Різнопланово відтворили  відомі й маловідомі сторінки життя і творчості письменника – класика заходи, проведені в сільських бібліотеках – філіях, зокрема:літературні години  «Собор душі Олеся Гончара» , «Олесь Гончар – художник слова» , «У житті, творчості, спогадах»;  тематичні виставки - «Уманщина читає Гончара», «Духовний провідник України», «Людина світлої душі»,«Людина світлої душі» та ін.