Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в селах Свинарка та Вільшанка

Дата: 21.01.2019 11:05

Фото без описуОдне з основних завдань відділення соціального обслуговування вдома територіального центру – підвищення якості та доступності послуг. Працівниками відділення здійснюється постійний контроль по забезпеченню якісного та своєчасного обслуговування громадян, що знаходяться на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома.

16 січня завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А. проведено перевірку роботи соціальних робітників в с. Свинарка та с. Вільшанка Уманського району.

На обслуговуванні у соціальних робітників по с. Свинарка знаходиться 7 підопічних, по с. Вільшанка – 12 підопічних.

В ході перевірки встановлено, що соціальні робітники відділення надають одиноким та одинокопроживаючим громадянам соціальні послуги згідно укладених договорів та індивідуальних планів і в повному обсязі. Вони відвідують своїх підопічних 2-3 рази на тиждень, забезпечують їх продуктами харчування, медикаментами, вчасно оплачують комунальні послуги та ін. Приємно було почути від стареньких слова вдячності на адресу соціальних робітників.

Директор терцентру Н.Г. Кицик