Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Володимир Гройсман зустрівся з представниками регіональних ЗМІ

Переглядів: 467

19.04.2018 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з представниками  регіональних ЗМІ.

Теми розмови - звіт роботи Уряду, плани на 2018 рік, розвиток регіонів.

Він проаналізував вже зроблене і розповів про перспективні плани робіт в галузях: економіки України , інфраструктури, енергетики, державного управління та електронного урядування, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, безпеки та оборони, екології, соціальної політики, сільського господарства, регіонального розвитку, зовнішньої політики, юстиції, безпеки та оборони а також розповів про деякі аспекти відновлення миру в східних регіонах України.

Прем’єр-міністр України В.Гройсман дав вичерпні відповіді на запитання представників регіональних ЗМІ, і відповідаючи на останнє питання про його плани щодо участі у майбутніх парламентських виборах зазначив, що він має намір брати участь у чергових виборах до Верховної Ради та привести у владу людей, відданих державі.

"Я хочу боротись за Україну і буду брати участь у чергових парламентських виборах. Також я хочу привести із собою відданих людей, які конкретними рішеннями та кроками будуть змінювати Україну", - сказав В.Гройсман. 

Водночас він наголосив, що нині немає підстав проведення дострокових виборів.

Але Прем’єр-міністр  не уточнив, балотуватиметься він самостійно чи у складі якоїсь політичної сили.

Також про реалізацію програми діяльності уряду розповіли журналістам Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк та Міністр соціальної політики Андрій Рева.

 « повернутися до списку новин