Проведено нараду директорів навчальних закладів району

Дата: 22.09.2017 16:06

22 вересня у малій залі АПК проведено нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів району за участю голови районної державної адміністрації Євгенія Михайловича Данченка.

На нараду виносилися 5 актуальних питань:

- про підсумки державної підсумкової атестації у формі ЗНО у 2017 році;

- про мережу та стан охоплення дітей району освітніми послугами;

- про стан кадрового забезпечення в навчальних закладах району;

- про програмне забезпечення викладання навчальних дисциплін, факультативів, курсів за вибором, спецкурсів;

- про організацію діяльності на учнівських навчально-дослідних земельних ділянках в навчальних закладах району.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації озвучила присутнім результати проведення ДПА у формі ЗНО та рейтинги навчальних закладів.

Детальніше з цього питання доповідали методисти районного методичного кабінету, які проаналізували результати з української мови і літератури, історії України та математики, порівнюючи їх з попередніми роками та запропонували дієві кроки з покращення рейтингу.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації Борис Бондар підвів підсумки, наголосив, що дане питання постійно тримається на контролі. Борис Бондар нагадав, що протягом минулого навчального року проводились зрізи знань з української мови і літератури, історії України та математики для випускників та учителів. Звернув увагу, що персональну відповідальність за якість знань учнів несе керівник закладу.

Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко вів живий діалог з директорами навчальних закладів, цікавився їх пропозиціями щодо подолання низьких результатів ЗНО та з’ясовував причини. Євгеній Михайлович акцентував увагу на тому, що мотивованим має бути і учитель, і учень, а питання підвищення якості знань вирішуватися в тісній співпраці «учитель – учень – батьки».

Окрім того, на нараді було підняте ще одне важливе питання – підготовка навчальних закладів до осінньо-зимового періоду, зокрема налагодження шкільних автобусів, утеплення та заміна вікон, встановлення котлів тощо. Вирішення проблемних моментів було взято на контроль очільником району.