Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Колективи з Уманщини побували на святі "Купайло в Легедзиному" та ІІ Обласному фольклорному святі “Маріїні скарби”

Переглядів: 517

23 червня  - Музей-заповідник "Трипільська культура",  що на Черкащині,   у день  літнього сонцестояння запросив гостей  на свято "Купайло в Легедзиному" та особисто  фольклорний  гурт  «Дзвін» Косенівського СБК  Уманського району.

Під час програми фольклорний  гурт плів купальських вінків та "качанів" з вишень, виготовляли  квіти  та прикрашали  Купайлиці,  і звичайно, запропонували   гостям  майстер-клас із вивчення купальських пісень. 

24 червня  - у Монастририщі на центральній площі міста  відгуло  ІІ Обласне фольклорне свято автентичного та народного співу “Маріїні скарби”.

На сцені раз по раз змінювалися  колективи з усієї області. Із  старовинними українськими народними піснями в автентичній манері співу виступили і  аматори  з Уманського району: Народний аматорський  фольклорний колектив  Краснопілського  СБК, керівник  Катерина  Павлівна Пензай, народний  аматорський   фольклорно-обрядовий  колектив «Калина» Черповодівського СБК, керівник Світлана  Головчук, вокальний дует «Співаниця» Городницького СБК,  керівник Ганна Олександрівна Довгань  та   солістка  Городницького  СБК Віта Косарчук.« повернутися до списку новин