До уваги учасників дорожнього руху Уманщини!

Службою автомобільних доріг у Черкаській області в поточному році проводитимуться роботи з поточного середнього ремонту мосту через притоку р. Уманки на км 5+560 автодороги Т-24-16 /М-12/ — Сушківка — Вільшана — Слобідка — Рогова Перегонівка в с. Сушківка Уманського району. Вартість проведення робіт складає 1,069 млн грн.

Проведення ремонтних робіт передбачає повне закриття руху через міст в с. Сушківка Уманського району. Згідно погодженої схеми (рис. нижче) з Управлінням патрульної поліції в Черкаській області рух транспортних засобів буде організовано автодорогою загального користування місцевого значення О 241510 Бабанка Коржовий Кут Дубова Острівець Рогова з встановленням відповідних дорожніх знаків.

В червні поточного року спеціалізованою підрядною організацією заплановано розпочати підготовчі роботи по проведенню ремонту.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Черкаській області