Перевірка якості надання соціальної послуги догляду вдома

19.04.2018 з метою контролю за якістю надання соціальних послуг жителям району завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальними працівниками Пясецькою О.В. та Решетило С.Ю.  організовано виїзну перевірку роботи соціальних робітників с. Гереженівка Гончаренко О.Г. (на обслуговуванні 13 підопічних), с. Косенівка Кравченко Ю.К. (на обслуговуванні 11 підопічних), с. Доброводи  Моспан О.В. (на обслуговуванні 9 підопічних).

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки. Нарікань від підопічних немає. В ході перевірки  висловлено практичні зауваження.

В с. Доброводи (соціальний робітник Моспан О.В.) впроваджується паліативний догляд за особами з обмеженим прогнозом життя, які мають невиліковні прогресуючі захворювання, що супроводжуються вираженим больовим синдромом, тяжкими розладами життєдіяльності, потребують догляду, психологічної, соціальної, духовної підтримки.