Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Дата: 24.10.2017 17:00

Фото без описуСьогодні, 24 жовтня, голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко взяв участь у шостому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулось у м. Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:

1. стратегія розвитку України: ключові пріоритети та цілі державної економічної політики, масштабні інфраструктурні проекти, цифрова економіка, європейська політична ініціатива «план Маршалла для України»;

2. економічна модернізація України: позиція бізнесу, інвестиційна привабливість країни, дерегуляція, план промислової модернізації країни, фінансування розвитку, досвід успішних компаній, боротьба з корупцією;

3. нова державна політика сільського розвитку: пріоритети у сфері розвитку сільської інфраструктури, модернізація амбулаторій, нова якість медичних послуг у сільській місцевості, пріоритети підтримки сільського розвитку у Державному бюджеті 2018 року, підтримка особистих селянських господарств, оформлення земельних ділянок та укладення договорів оренди землі, антирейдерська політика.

На засідання ради були запрошені усі голови місцевих адміністрацій нашої країни та керівники найбільших підприємств, серед яких директор ПОСП «Уманський тепличний комбінат» Микола Гордій, яке є одним із підприємств-лідерів Черкаської області та країни в цілому. Нагадуємо, що дане підприємство займається вирощуванням овочів у закритому ґрунті, зокрема томатів та огірків.