Запрошуємо до участі у конкурсах

Дата: 05.04.2019 11:52

Запрошуємо редакції засобів масової інформації та журналістів Черкащини до участі в конкурсі

З метою піднесення ролі засобів масової інформації в суспільно-політичному та культурному житті Черкащини, активізації всебічного та об’єктивного висвітлення процесів, що відбуваються в області, запрошуємо до участі у конкурсі редакційні колективи і журналістів області.

Конкурс проводиться за номінаціями:

„Черкащина incognita“

„Герої, які живуть поруч“

„Громадянське суспільство“

„Кращий журналіст року“

Організація проведення конкурсу:

Заяви (подання) та матеріали на конкурс надаються редакціями газет, радіо, телебачення, інтернет-видань. Означені матеріали повинні бути опубліковані, вийти в теле-, радіоефір протягом календарного року з дня подачі на конкурс

Письмові пропозиції щодо визначення кращого журналіста року області надаються редакціями засобів масової інформації, де працює цей журналіст, у кількості не більше двох претендентів від одного засобу масової інформації, а також можуть надаватися обласною організацією Національної спілки журналістів України, громадськими організаціями, читачами газет, інтернет-видань, слухачами радіо та глядачами телебачення.

Для конкурсного відбору приймаються матеріали тривалістю до 40 хвилин для теле-, радіопрограм і до трьох статей для публікацій у друкованих та інтернет-виданнях.

Матеріали на конкурс надаються Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації на електронну адресу: tanslav@i.ua з поміткою „Творчий конкурс ЗМІ“. Довідки за тел.: 37-30-67.

Запрошуємо видавців, друкарні, книгарні та місцевих авторів до участі у творчому конкурсі

Запрошуємо бажаючих взяти участь у щорічному обласному огляді-конкурсі видавничих організацій.

Конкурс покликаний підвищити рівень авторських доробків та книговидавничої справи в області, поліпшити якість художньо-поліграфічного виконання друкованої продукції, активізувати розповсюджувачів української книги.

Номінації конкурсу:

І. „Краща книга місцевого автора“

ІІ. „Краща видавнича організація“

ІІІ. „Краще поліграфічне підприємство“

IV. „Краща книгорозповсюджувальна організація“

Матеріали на огляд-конкурс подаються за підписом керівників видавничих організацій, поліграфічних і книгорозповсюджувальних підприємств, авторів книг до Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації особисто або на поштову адресу: 18001, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. 151, з поміткою „Огляд-конкурс видавничих організацій“. Довідки за тел.: 37-30-67.