Жителі Уманщини можуть безкоштовно отримати нетелів

Дата: 24.10.2017 16:55

В рамках Програми розвитку молочного скотарства в Уманському районі на 2012 – 2020 роки, прийнятої рішенням Уманської районної ради від 20.07.2012 р. №17-2/VI, районна конкурсна комісія по визначенню отримувачів нетелів на безповоротній основі надає нетелі особистим селянським господарствам на безповоротній основі за умови подальшої передачі першого нетеля народженого від отриманої нетельки наступному отримувачеві.

До передачі в управлінні агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації обліковується 6 нетелів (з тільністю телиць 5 місяців) в населених пунктах: с. Краснопілка – 2 нетеля; с. Ладижинка – 2 нетеля; с. Громи – 1 нетель; с. Дубова – 1 нетель.

Всі бажаючі, які мають намір отримати тільну теличку за довідками та інформацією можуть звернутись в управління агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації за адресою: м. Умань, вул. Залізняка 2а, ІІ поверх, кабінет № 232 вхід через кабінет № 240.

За інформацією Управління агропромислового розвитку