Намічено спільні напрямки роботи голови райдержадміністрації та громадської ради

Дата: 12.10.2017 12:03

Голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко спільно з головою районної ради Оксаною Супрунець взяли участь у засіданні громадської ради, яке відбулося 11 жовтня. Власне, перше питання порядку денного стосувалося налагодження їхньої ефективної співпраці в напрямку вирішення актуальних проблем району.

«Активна громада, активна рада громади – це один із критеріїв успішного розвитку регіону. Тому наша взаємна співпраця обов’язково потрібна. Ваші рішення та пропозиції, однозначно, мають бути підтримані владою», - зазначив Євгеній Данченко, звертаючись до громадських активістів.

Голова громадської ради Тетяна Чорномаз розповіла про проекти, над якими працює в даний час – зокрема, на сторінках газети «Вулик»: «Золотий фонд українського села», «Майбутнє України» (про талановитих дітей), а також – «Наша армія» (моральна підтримка військовослужбовців), долучення до написання історії Уманщини.

Розглянули на громадській раді і план відзначення державного свята «День захисника України» в Уманському районі.

А особливу увагу було приділено питанню ліквідації аварійної недобудови на території Черповодівської школи, яке голова громадської ради Тетяна Чорномаз намагається вирішити уже протягом тривалого часу. Зрушення є, але бюрократична тяганина не дозволяє поставити завершальну крапку. Тож на засіданні спільно були визначені подальші кроки вирішення проблеми.

Знайомство новопризначеного голови райдержадміністрації з громадськими організаціями відбулося. Обидві сторони налаштовані на продуктивну співпрацю. Серед намічених напрямків – популяризація української армії, робота над формуванням проекту районного бюджету, проекту покращення якості питної води в районі і, зрозуміло, ліквідація аварійної недобудови біля Черповодівської школи.